| جيورجيو_كلاوديو_1905 a întrebat:

Buna TPU "
Mi-am descarcat Cheat Engine si in timp ce se instala si s-a instalat singur "Chromeium".
Cum pot sa scap de el, sa-l dezinstalez de la panou de control si nu se dezinstleaza. Si de fiecare data cand deschid laptop-ul se deschide si el.
Urgent ajutor

4 răspunsuri:
| JustAskingBruh a răspuns:

Karma daca trisezi laughing

| LPCTSTR a răspuns:

Descarci un utilitar care dezinstaleaza fortat programele ce nu se dezinstaleaza, inclusiv programele ascunse.
Eu folosesc IObit Uninstaller: https://www.iobit.com/en/recommend/imf.php?name=iobit_uninstaller

| BostanDaniel1974 a răspuns:

"C:\Program Files (x86)\IObit\IObit Uninstaller\Uninstaler_SkipUac.exe"