| Ciux a întrebat:

mi-am descarcat need for speed carbon si am facut eu cum am facut ca dupa vreo 15 secunde ce intru in joc, iese din joc si zice : ceck online and closte the program. sau closte the program. Ce sa fac? please dau funda + vot...

Răspuns Câştigător
| RobertSeFu a răspuns:

Eu cred ca nu-i bun crack!? sau reinstaleazal sau downloadeaza altul

1 răspuns:
| flyer90 a răspuns:

Inseamna ca jocul are o eroare. Trebuie sa il reinstalezi (preferabil din alt kit). Altceva nu ai ce sa ii faci.

| RobertSeFu a răspuns (pentru flyer90):

Eu cred ca nu-i bun crack!? sau reinstaleazal sau downloadeaza altul