| c0pil1n a întrebat:

Mi-am facut un cont de steam si mi-am descarcat paladins si payday2 si mi se pare ca se misca lent iar in paladins 2 se tot blocheaza pe orice rezolutie.
Am calculatorul acesta http://altex.ro/......ddr3-linux
Monitor http://www.emag.ro/......DH5F4BBBM/
Astept niste sfaturi! Daca credeti ca ceva nu e prea bun as fi onorat sa imi recomandati ceva componente mai bune de exemplu o placa video /procesor compatibile multumesc! Astept raspuns

3 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Placa video si sursa trebui schimbate!

Ce buget ai?

| GinoLANETTI a răspuns:

Sper ca ai instalat pe el windows. Intr-adevar, nu este un pc extraordinar, mai ales ca este cumparat cu totul si nu facut pe piese. Ti-as recomanda o schimbare si nu a unei piese, ci a intregului sistem. Acesta nu este unul pentru gaming. Si pe viitor incearca sa optezi pentru o placa video nVIDIA 820+, jocurile de le Steam, si jocurile im general, comportandu-se mai bine la placile nVIDIA decat la cele AMD.

| c0pil1n explică (pentru GinoLANETTI):

Da am windows 7 64 bit. sp 1 L-am cumparat asa sa il am pentru anumite jocuri de plictiseala merg ok jocurile ce pot sa zic. sunt multumit deocamdata de el in decurs de 2-3 ani o sa imi fac unul bun pe bucati ii ok asta nu ma plang