| Teodora_Gabriela_1985 a întrebat:

TPU! Mi-am instalat de curand aplicatia 'Messenger' pe telefon, apoi am salvat o poza trimisa de cineva si m-a intrebat daca vreau sa se salveze automat toate pozele pe care le primesc de si am raspuns 'Da', dar acum ma deranjeaza acest lucru si nu stiu cum sa fac sa nu se mai salveze automat. Va rog sa ma ajutati! E urgent! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| HaLkPiGodZZiLaMD a răspuns:

Aprinzi Messenger si deschizi a 5-a rubrica unde e desenat un omulet, dai in jos pana gasesti Photos & Media si acolo gasesti tot de ce ai nevoie.

1 răspuns:
| AndreeaI16 a răspuns:

Poți să o dezinstalezi și să o instalezi din nou. După aceea când te întrebă dacă vrei să salvezi automat, trebuie să răspunzi cu nu.