| sundoku a întrebat:

Buna TPU mi-am instalat win7, inainte sa il instalez am avut xp, si acum nu stiu ce problema am cu rezolutia pentru ca se vede foarte mare si se vede pe partea dreapta o dunga neagra, cateodata mi se face tot ecranul negreu si imi da jos in bare o eroare cu rezolutai nu stiu cum.Ce sa fac? Va rog ajutati-ma si sper sa ma intelegeti

2 răspunsuri:
| rgx a răspuns:

Driverul la placa video ai l-ai instalat?

| xXPaulStelistuXx a răspuns:

Ca sa faci rezolutia mai mica dai click dreapta si acolo trebuie sa scrie cv gen screen resolution dai acolo si rezolvi rezolutia.Iar placa video depinde de care ai. Bafta.