| annapopa a întrebat:

Mi-am luat de curand un telefon Xiaomi Redmi 4A si defiecare data cand incearca cineva sa ma sune i se spune ca nr nu este disponibil chiar daca nu vorbesc la moment cu nimeni, eu primesc mesaj ca a incercat cineva sa ma sune. am schimbat cartela sim, problema insa inca ramane. ce ar putea avea telefonul?
Merci.

2 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Salut! De cele mai multe ori aceasta problema este cauzata sin cauza sistemului de operare(Android). Incearca sa-l readuci la seterile din fabrica!

| RazvanUsa a răspuns:

Nu interceptează bine semnal, si de asta se întrerupe, sau daca mai ai garanție poti sa il duci in service.