| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Mi-am luat de pe net 3d instructor 2.2.4 si imi cere parola inainte sa-l deschid...Ca sa pot descarca parola trebuie sa intru pe site-ul http://fileme.us/1m4r67 da' mie nu-mi merge...PLS help.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acolo platesti ca sa descarci parola! Este un site share-cash adica plateste si descarca. 3D Instructor 2.0 daca te intereseaza am eu.

| CristianoRonaldo10 explică (pentru neluL):

De unde il descarc ca nu gasesc.

| neluL a răspuns (pentru CristianoRonaldo10):

Trebuie sa completezi un survey mai intai. Alege din lista aia.

12 răspunsuri:
| EddiWeed a răspuns:

| Maryus_Golea_1992 a răspuns (pentru EddiWeed):

Nu merge ma frate

| MaRcaGaby a răspuns (pentru EddiWeed):

Mersi fra! Merge smug happy

| GabiGabriel2013 a răspuns (pentru EddiWeed):

Mie nu imi merge codul acesta:7444099921

| Victorasu09 a răspuns:

Am scris codul acela NNNTPCCVI si nu-mi apare nimic imi scrie doar ca nu sa gasit acest rezultat contactati-ma pe victor_barosanu2010 va rog frumos

| florynstelystu a răspuns:

Mersi de parola ediweed multa sanatate mersi inca o data

| vlad2012d a răspuns:

Am cautat-o si eu de mi-au sarit capacele.dar am gasit-o
asta e parola:NNNTPCCVUI

| Victorasu09 a răspuns (pentru vlad2012d):

Da dar am scris codul dar nu imi da ca cica scrie ca nu sa gasit rezultatul
ma poti ajuta

| Florin_Alex_2000 a răspuns (pentru vlad2012d):

Asta a mers multumesc frate big grin

| Rarinca_George_1999 a răspuns:

Ajutati-ma imi zice sa intru pe adresa asta cand intru nu gasesc parola pentru 3d instructor 2.2.4 trimitetimio voi
http://fileups.net/1mr5x