| emanu23 a întrebat:

Buna TPU mi-am luat hack la conquizdator "conquizdator trainer" si cand intru in el dau PREDEFINITA si imi da eroarea :
microsoft.net framework am luat toate net framework si tot nu merge ce sa fac funda

Răspuns Câştigător
| strikker a răspuns:

Bai daca am ajuns sa luam hack la Conquiztador ....suntem tari.

12 răspunsuri:
| AugustinFiltru a răspuns:

Prostule (altfel nu am cum sa iti zic) da-mi link-u de unde ai luat hack-u
sa ma uit un pic la el poate mie imi merge
si iti zic ce are
daca imi merge

| emanu23 explică (pentru AugustinFiltru):

Cred ca nu era cazul sa ma faci "PROST" eu am vorbit frumos cu tine am zbierat te-am injurat sau ce?

| ThePoet a răspuns:

Toti care incercati sa va luati hack-uri de pe net sunteti si fraieri si penibili. Orice hack este un fals. Conquiztador e un joc pe flash care nu poate fi hackuit cu un singur program de doi bani. Normal ca nu iti merge pentru ca nu e un hack adevarat. In locul tau m-as pune si as mai citi. Incerci sa trisezi la un joc de cultura generala, asta inseamna ca esti prost.

| emanu23 explică (pentru ThePoet):

Prietenas la u vecin ii merge am vazut eu cu ochii meiwinking

| vladionut94 a răspuns:

Iti trebuie un program winpcap 4.1.2.exe ca sa iti mearga

| S3by23 a răspuns:

Si daca la vecinul tau ii merge ce sens mai are jocul? Te pacalesti pe tine singur ca esti bun si daca esti praf la cunostinte generale.

| emanu23 explică (pentru S3by23):

Hai pa nu te baga tu in seama marele "ATOTSTIUTOR" nu ti-am cerut parerea despre cunostintele mele tongue

| S3by23 a răspuns (pentru emanu23):

Ca intrebi ca nu intrebi imi dau seama de la o posta ce cunostinte ai in ce timp tu iti downloadezi hack sa castigi si tu o data in viata la coquiztadortongue

| emanu23 explică (pentru S3by23):

Nu am chef de cearta va multumesc tuturor

| S3by23 a răspuns (pentru emanu23):

Cu ce tupeu vii si imi spui tu mie ca sunt analfabet? Explica-mi, unde e greseala "Ca intrebi ca nu intrebi"? Si faza ca nu ai castigat niciodata mi-am dat seama prin faptul ca vrei hack ce CQ. sa castigi si tu odata...Hai gata ca nu e chat aici pe TPU sa ne certam...da un rasp castigator la cine ti-a fost de ajutor si gata.

| mossano3000 a răspuns:

Poi..creca nu ai instalat winpcap... daca vrei sa iti explic mai multee id:rrazvan906

| mossano3000 a răspuns:

Ai winpcap 4.1.2?