| Kawqii25 a întrebat:

Mi-am luat recent un smart tv si am încercat sa ma loghez cu contul meu google. Problema este ca nu mi-a mers deoarece cookie-urile sunt dezactivate. Am intrat in setări pentru a le activa, insa nu găsesc setarea anumita. Interfața setărilor de pe tv nu arata deloc ca cea de pe calculator in sensul ca nu am aceleași setări (cel puțin pe televizorul cumpărat de mine). Ma puteți ajuta?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce model de tv?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Salutare!
Ar fi indicat sa ne spui si modelul televizorului, astfel incat sa cautam si sa te ajutam in acest sens happy