| GEORGEMSU a întrebat:

mi-am pus cablu hdmi la monitor si pc(am placa video cu mufa hdmi si monitorul la fel) dar am o problema cand am bagat am scos cablul vga si nu se vede toata imagine de exemplu iconitele sunt in partea stanga si se vad doar pe jumate, bara de la windows 7 cu start nu se vede in intregime am placa video nvidia geforge gts 450. cum pot sa fac sa se vada ecranul in intregime. pentru cel mai bun raspuns dau funda +vot. astept raspunsurile cat mai repede posibile

Răspuns Câştigător
| skama18 a răspuns:

Trebuie sa faci setarile la monitor si la placa video, se vee pe jumatate pentru ca poti conecta 2 monitoare la placa video.si acum e setata doar pe jumatate.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am avut si eu problema asta si am micsorat rezolutia la 1280/720 si aproape se vad toate. Succes si numai bine!

| Cretzoone a răspuns (pentru Ioandelasal):

Pai si cum dai sa selectezi rezolutia asta daca nu mi-o da in lista aia? atuo adjust nu am.

| RS4 a răspuns:

Redenumeste la monitor portul hdmi! da-i ceva denumire! si vezi daca ai ceva setare de autoadjust! nu stiu ce monitor ai!