| Bengeaminuu a întrebat:

mi-am re-instalat windowsul si nu mai am driverele, si nu le pot gasi niciunde. Daca mi-ati da un link de download mi-ar fi de ajutor.

Placa de baza: Asus K8U-X
Placa video: Asus N6200/TD/128M/A
Sunet: RTL 620 1cl

P.S: De preferabil pentru windows 7 dar daca nu merge si pentru XP.Mersii Anticipat, DAU Fundita!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Daca nai CD/DVD poti sa instalezi driverul de pe net ai linkul mai jos alegi si de care Windows 7 32bit sau 64 bit ca nu stiu eu am selectat 64.

Si alegi Chipset (1) (Acolo descarci Driverul) si alegi Global.

Mult Succes.