| b342 a întrebat:

TPU!
Mi-am reincarcat la Orange, am sunat la 333 si imi spune ca am 2000 de minute si etc (exact cat trebuie sa am) dar daca vreau sa sun pe cineva imi spune ca, contul meu e in perioada de gratie ori ca nu am credit. Daca vreau sa activez extraoptiunea trebuie sa bag iar 5 euro, si nu stiu cum sa o activez altfel. (Nu pot suna la 1234, imi zice sa imi verific creditul.)

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Închide și repornește telefonul.
Poți merge la un magazin Orange pentru verificări suplimentare.
Succes!
Pa, pa.

| Mihai75 a răspuns:

De cat timp nu ai mai reincarcat cartela?
Sa sti ca daca nu o incarci la un interval anume expira numarul si degeaba o mai reincarci.

| b342 explică (pentru Mihai75):

Nu mi-a expirat numarul, am incarcat-o cu 2 zile mai tarziu.