| BiscuiteleSăăltăreţţţ a întrebat:

Mi-am schimbat parola de facebook. Ieri am vrut sa ma autentific de pe alt telefon "parola/nume nevalid". De dimineata m-am trezit cu contul blocat. Mi-am schimbat din nou parola, pe urma trebuia sa-mi confirm identitatea. Am trimis de 5-6 ori poza cu buletinul si certificatul de nastere. Dupa ce am pus poza " Vom analiza poza pe care ne-ai trimis-o si te vom contactac pe e-mail ". Dar pana acum nu am primit nimic. S-a mai confruntat cimeva cu aceasta problema, cat timp a durat. Funda

Răspuns Câştigător
| CosmiinTezeu a răspuns:

Ai incercat sa bagi si vechea parola poate nu ai reusit sa o schimbi. alta varianta este sa iti inchida ei contul pana confirmi ca esti tu daca ai schimbat dupa alt browser parola se poate sa creada ca ai cazut prada unei persoane care a vrut sa profite de asta si sa te lase fara cont, poate dura intre 48 de ore... Daca ai acces la adresa de mail o poti schimba pe loc big grin

2 răspunsuri:
| BiscuiteleSăăltăreţţţ explică:

Am acces la email. Nu cred caa ai inteles ce vrea sa zic. Si cu mail, si cu nr.de telefon imi da confirmarea identitatii. Da-mi fb tau sa-ti trimit poze, dacaa poti sa ma ajuti cu cev.

| CosmiinTezeu a răspuns:

Cosmiin Tezeu astept cererea si imi dai mesaj cu pozele