| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU mi-am schimbat parola de la id si am uitat-o cum o pot afla? am incercat sa intru pe forgot your password si imi cere raspunsurile de la intrebarile alea si nu mai tin minte nici raspunsurile ca idul este vechi nu stiti daca pot afla datele de la id adica ce raspunsuri am dat stiti atunci cand va faceti un id se deschide ferestra aia si zice tot ce ai scris...

Răspuns Câştigător
| DeeaDeuTsa a răspuns:

Daca ai alt cont(google, yahoo, orice)poti trimite un rescue mail

| DeeaDeuTsa a răspuns (pentru DeeaDeuTsa):

Si adica cum trimit rescue mail?

4 răspunsuri:
| adydels a răspuns:

Atunci nu mai ai nicio sansa pentru id ala... decat daca iti aduci aminte!

| CyberKingAlex a răspuns:

Pai daca ai alt cont(de preferat yahoo) poti trimite un mai cu siteul pentru schimbarea parolei sau cu parola

| aia a răspuns:

Mda multumeschee hee eu zic cv altii imi dau altceva ma pot relaxa citind cv iesind afr nu neaparat sa ma uit la un filmstraight face