| AsVreaEu a întrebat:

Buna TPU mi-am uitat parola de deblocare de la telefon(Samsung Galaxy Y duos model:Gt-S6102) ce trebuie sa fac ca sa mi`l deblochez plz ajutati`ma funda!

Răspuns Câştigător
| alexandru725 a răspuns:

Il duci la deblocat. Este pe Memo. Nu mai stiu numarul. Sau pe strazile alea multe din PmV. Asta e in cluj. aici stiu eu. Fundita?
xD.

4 răspunsuri:
| Mihaitza099 a răspuns:

Daca mai are garantie du-l la garantie daca nu mai are poti sa-l arunci

| Mihaitza099 a răspuns:

Daca mai are garantie dul, daca nu mai are poti sa-l arunci ca nu ai cum sal deblochezi

| AsVreaEu explică:

Chiar nu exista nici`o solutie?

| alinradu63 a răspuns:

Intra in recovery apesand volum jos butonul de home si butonul de power, dupa ce ai intrat in recovery mode navigheaza in jos pana la factory reset folosind butoanele de volum, dai pe yes dupa ce se reseteaza ii dai reboot now...