| Maria12 a întrebat:

Mi-am uitat parola de Facebook si nu pot sa ma mai conectez! Cand dau,, recupereaza-ti contul,, imi da sa imi trimita un cod pe mail, dar mail-ul acela nu il mai pot accesa, as avea un numar de telefon dar cand il scriu imi apare sa imi scriu cei 2, 3 prieteni de incredere, dar eu mi-am setat in cont nici un prieten, exista alta posobilitate de a ma conecta? Multumesc anticipta!

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Recupereaza e-mail. tot nu stii date cum zici? sau e-mail alternativ sau numar telefon n-ai pus?

| Maria12 explică (pentru cfrtobias):

Ba da, am număr de telefon, dar de logat trebuie sa ma loghez cu mail-ul, am mai pățit sa îmi uit parola dar data trecuta m-a lăsat sa îmi trec și numărul de telefon și mi-a trimis un cod pentru resetarea parolei, dar acum îmi apare numai mail-ul, oare de ce?

| cfrtobias a răspuns (pentru Maria12):

Incearca iar poate va merge, nu stiu...

| Viațaîisexy a răspuns:

Păi nu cred că ai mai putea face nimic. Cea mai buna soluție este să faci alt cont.