| dndaslkjs a întrebat:

Mi-am uitat parola de la Skype și am dat la forgott my password și acolo mi-a spus că îmi va trimite un mesaj la e-mailul înregistrat însă nu primesc nici un e-mail! Mă puteți ajuta cu ceva?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| ΣηJΦY a răspuns:

Incearca sa verifici si in sectiunea spam. Daca nu e niciun e-mail acolo, mai incearca o data.Si daca tot nu merge, iti recomand sa iti faci alt cont.

| 3dy a răspuns:

Uita-te în spam și dacă nu este acolo uita-te la emailul tău când te loghezi cum ai la sfârșit.com sau.ro.