| anonim_4396 a întrebat:

Mi-ar placea cat mai multe pareri de la voi si cat mai mutl ajutor:
Vreau sa fac cat mai multe speedpaint-uri, dar nu am un program bun de filmare...si am incercat sa iau unul mai bun dar dupa laptop-ul meu se misca foarte greu si prost si nu mai pot desena bine! E ca si cand ai avea lag...

Vreau sa stiu daca acolo undeva exista un program bun de filamre si pentru rahatul meu de laptop...ar fi grozav.

Multumesc de ajutor! Scuzati categoria, dar n-am putut sa gasesc ceva care sa se combine cu intrebarea e.e

2 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Incearca Camtasia, este cel mai bun pentru a filma desktop-ul, si nu consuma mult.
Daca nici camtasia nu te ajuta, nu prea stiu ce sa-ti recomand, celelalte programe iti consuma mult.

| Dragos636 a răspuns:

Orice program de filmat folosesti toate iti vor afecta performantele.