| MaryLaury a întrebat:

Mi-au blocat contul de facebook cand vreau sa ma conectez imi scrie ca contul tau a fost blocat pentru a-ti pastra securitatea contului, si imi cere un document dovada ca sunt eu, i-am trimis buletinul si mi-am venit mesaj in e-mail ca nu se potriveste cu datele de pe facebook, mentionez ca aceleasi date sunt si pe fb ca si in buletin: data nasterii, numele, poza etc, Ce sa fac cu-mi sa-mi reactivez contul, sau cum sa-mi spart propriul cont? fundaaaaa

Răspuns Câştigător
| CristiB93 a răspuns:

Da-mi un mesaj la privat emailul si parola de la fb-ul tau. O sa incerc sa intru sa vad ce e de facut. Apoi daca reusesc si il deblochez, iti pui tu alta parola.

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Vezi că e posibil să ai pe acolo o opțiune în care trebuie să recunoști anumite persoane pe care tu le ai la prieteni. În orice caz, după ce reușești să te conectezi, setează-ți să primești pe telefon notificare de fiecare dată când cineva încearcă să se logheze pe contul tău, iar pentru asta are nevoie de codul pe care tu-l primești

| MotanAndrei a răspuns:

Pui poza de profil, pe care o aveai inainte sa ti se blocheze