| Mironel a întrebat:

Buna TPU.
Mi s-a stricat jecu la statie si am taiat firu si am pus alt jec si pun o melodie si nu mere numa un canal de sunet de ce. Ma ajuta si pe mine cineva

Răspuns Câştigător
| Florin-Madalin_Puiu_1994 a răspuns:

Singura explicatie existenta este ca nu ai legat cum trebuie firele sau probabil s-a ars un canal la statie.

5 răspunsuri:
| Visrass a răspuns:

Da, firele nu sunt bine izolate!

| SkyPilot a răspuns:

Nu l-ai instalat corect, sau nu face contact ca lumea in mufa. Canalul care nu se aude nu face contact.

| Mironel explică (pentru Florin-Madalin_Puiu_1994):

Statia mere perfect n-are nici o problema am incercat toate metodele de a lipi firele adica am incercat cu toate firele pe rand... si tot nu mere oare ce poate sa aiba

| Mironel explică (pentru Visrass):

Da is si tot nu mere si nu e arsa nci o iesire

| Mironel explică (pentru SkyPilot):

Auzi id meu e r_mironel putem vb pe mes sa imi explici te rog