| Melindutza a întrebat:

Mi se misca greu laptopul si mi se tot blocheaza... oare are ceva windowsul sau ce are? Plz help me.

6 răspunsuri:
| GEORGE a răspuns:

Ia incearca sa dai la local disc c la proprietati disk cleanup si bifeaza tot se va sterge sin recycle bin si alte fisiere nefolositoare. eu asa fac, bine eu am pc. crede-ma. pa, apropo, ce esti fata sau baiat?

| victtor a răspuns:

S-ar putea sa fie de la rami, nu cred ca ai deajunsi rami, si mai curatal din cand in cand ca se depune mult praf si daca nu il cureti nun mai merg coolerele si tot asa nu mai merge pc

| AnnePlatt a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie trebuie reinstalat windowsul.

| JasonMcCann a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie. am umblat mult pe net la toate jocurile pamantului si am avut multi virusi. mi sa reinstalat windowsul si merge mai bine

| MonkeyDLuffy a răspuns:

Windows7 e cel mai bun! tine minte windows 7! fundita?big grin

| Smasher a răspuns:

Cum a zis victtor ori de la rami sau bagi prea multe chestii in c.Incearca sa la partitia c numai pentru windows si programe. Daca vrei sa bagi jocuri filme chesti chesti baga in D sau daca ai si E