| DEJ a întrebat:

Miam reinstalt windowsul si am vurt sa imi instalez messenger11.5 si l-am descarcat si cand am vurt sa il instalez mi-a dat o eroare: NISIS Error Error Lauching Installer. Si nu stiu cum sa rezolv problema.Multumesc si...Scuzati categoriatongue

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Cumva folder-ul in care este setup-ul este scris cu diacritice? (de exemplu "Descărcări") daca da muta fisier-ul intr-un alt folder si ruleaza-l de acolo. eroarea apare din cauza diacriticelor din locatia fisier-ului.

| pozeanimate a răspuns:

Pune messengerul din folderul unde este descarcat pe desktop si apoi instaleaza

| ombladon156 a răspuns:

Ai incercat alt messenger?

| DEJ explică (pentru ombladon156):

Da. dar nu mi sau deschis...