| AnaBubbles a întrebat:

Buna TPU! Nu gasesc functia de HotKey pe meniul BIOS la configurari. Help! Multumesc! Funda!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nici n-ai sa gasesti asa ceva. "Hotkey.exe" este un program de pornire care permite combinații de comenzi rapide de la tastatură si se gaseste in Windows. Nu este un fisier vizibil.

| NLS a răspuns:

Te referi cumva la tasta ce deschide meniul de Boot Rapid?
(Quick Boot Menu, sau Boot Manager, etc)

O gasesti in primul ecran cu text, ce apare dupa ce apesi butonul de pornire.

Daca nu asta doresti, incearca sa specifici mai exact problema.

| Zuzu1991 a răspuns:

Hotkey sa ce?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia ce e? Nici nu stiu la ce te referi