| stefania05 a întrebat:

Nu pot intra in galeria mobilului meu. Imi apare "Spatiu insuficient. Stergeti elementele care nu sunt necesare, cum ar fi software - ul, imaginile sau videoclipurile " si se inchide.
Am sters aplicatiile si memoria cache dar tot nu merge. Ce pot face ca sa pot intra din nou in galerie?

1 răspuns:
| francut a răspuns:

Si eu am patit asta desi nu aveam decat 2 fotografii. Am inchis aparatul, am scos bateria, am asteptat 2 minute, am pus totul la loc, l-am deschis si a mers. Nu garantez ca va merge. Dar, incearca.