| FluturashZburator a întrebat:

Buna TPU :*! Nu pot sa mai intru pe mess. Zice ca este o problema la conexiunea internet. Dar pe yahoo mail merge sa intru. Cum pot rezolva problema? :* Multumesc anticipat! Dau fundita! :*

4 răspunsuri:
| UtilizatorulN a răspuns:

Sus click pe Messenger -> Connection Preferences, si selecteaza la internet connection High-Speed in caz ca ai Wireless sau fibra de la RDS.

| structura a răspuns:

Salut,cea mai buna solutie e sa dezinstalezi messengerul pe care il ai acum si sa il instalezi iar, nu dureaza mult, posibil sa fie de la id sa ti se fi blocat dar daca spui ca pe mail merge inseamna ca e o problema de la yahoo, ia dai o scanare la sistem si vezi ce are, ce antivirus ai? stima

| anonim_4396 a răspuns (pentru structura):

Mie mi se intampla acelasi lucru..pe calculator nu merge si pe laptop unde am modem de la DIGI merge

| DraKeSTF a răspuns:

Raspunsul meu este ciudat dar merge! Instaleaza mess8 si intra pe el apoi instaleaza noua varianta de mess :0 Funda daca merge?happy