| Drignei_Raresboss_1982 a întrebat:

Nu se vede nimic pe monitor! E pornit, cand il pornesc nu se aude niciun beep, nu am placa video. Am incercat si la alte monitoare si nu mergea! Monitorul este conectat si nu apare NIMIC, nici ceva gen "No signal". Am scos bateria de la BIOS 2-3 minute nimic!

Funda!

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai daca zici ca nu ai placa video, normal sa nu iti apara semnal video pe monitor poti sa incerci tu pe 10000 de monitoare cu acel pc. Pune-i o placa video pe el.

| SouLIce a răspuns:

Cum ai vrea sa ai semnal pe monitor fara o placa video

| shannygelu a răspuns:

Daca nu ai alimentare pe tastatura sau usb schimba sursa ca e defecta

| TheBest1 a răspuns:

Cum vrei sa mearga daca n-ai placa video? Poate ca nu ai conectat monitorul la placa video care poate fi integrata sau deicata.