| TheMusicBoy a întrebat:

Nu stiu de ce nu mai imi porneste laptop-ulaseara am apasat pe tasta F9 si mi sa inchis.Este Lenovo G510.Multumesc astept raspunsuri urgent!

7 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Nu ti s-a inchis ca ai apasat tu f9. Ti s-a inchis din alte motive. E greu sa-ti dai seama de ce nu ti se aprinde. Poate sa fie din cauza unei piese defecte. Da-i mai multe detalii.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Apasa tasta f10 sau f12 impreuna cu butonul de pornire tine apasat asa cam 10 secunde

| TheMusicBoy explică (pentru BostanDaniel1974):

Si imi va sterge toate datele sau mi-l va reporni?

| BostanDaniel1974 a răspuns (pentru TheMusicBoy):

Nu se sterge nimic

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Daca nu sti nu umbla cheama pe cineva care se pricepe

| TheMusicBoy explică:

Nu mai conteaza acuma.Mama mea la aprins si i s-a deschis ce sa fac poate am avut puțintel ghinion!winking