| SergiuDani2001 a întrebat:

Buna TPU nu stiu de ce nu mi se aude microfonul cand vorbesc microfonul nu e stricat pentru ca am l-am testat la un prieten si mergea perfect. Mufa de la microfon nu e stricata, am driverul ala cu sunet e vreun driver separat pentru microfon? microfonul nu e pe mute, mufa de la comp nu e stricata am incercat si in fata si in spate deci ce credeti ca are?laughing) Funda!

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Este compatibil cu windowsul pe care il folosesti?

| SergiuDani2001 explică (pentru express11):

Folosesc window 7 home premium.

Inainte am folosit windows 8 si 7 ultimate si mergea dar, nu stiu ce s-a intamplat iar intr-o zi voiam sa vorbesc si nu mergea.

| express11 a răspuns (pentru SergiuDani2001):

Cauta pe google driver pentru el, dupa marca. poate rezolvi.bafta!