| all3xandrutzaaaa a întrebat:

nu stiu pe ce am apasat.am un telefon Nokia si cand vreau sa ascult melodii imi apare o bulina rosie si scrie nepermis.ma puteti ajuta si pe mine cumva sa imi fac telefonul sa ascult melodiile ca inainte?

1 răspuns:
| CataXCata a răspuns:

Probabil ai blocat melodia sau nu o siteste bine si eu am trcsut prin multe faze din astea si eu am scos cardul si l-am bagat la loc happy dar acum nu stiu daca ai card sau nu pentru mai multe detalii da add la mess catalin17bac