| Motz_Andrei_1998 a întrebat:

O intrebare as avea: vreau sa-mi montez o camera de supraveghere de exterior si as vrea sa stiu de ce as avea nevoie in afara de camera de supraveghere.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe langa camera care trebuie sa fie una de calitate pentru a lua imagini si ziua si noaptea, trebuie o placa video speciala si cabluri sau nu daca iei camera WiFi. La astea vei primi un CD cu un soft care face inregistrarea.
Daca iti iei DVR nu-l mai legi la PC si nu-ti mai trebuie placa video separata: http://www.e-camere.ro/......aveghere/1

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Un monitor. de unde să vezi ce înregistrează camera. pe lângă cameră ar merge şi un sistem de protecţie dacă crezi că ai putea fi prădat de nişte spărgători.

| Motz_Andrei_1998 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Eu ma refeream daca mai trebuie cabluri si ce cabluri trebuie daca ar fi sa fie sau spatiu de stocare

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Motz_Andrei_1998):

Pai asta stii si tu ca va trebui cabluri. sa o conectezi la un aparat. sau altceva. Dar poate sa fie si cum ai spus si tu. nu stiu prea mult despre camere. dar stiu ca au cablurilaughing)