| ellenushka03 a întrebat:

O noua zi, o noua problema. Nu pot sa ma conectez de pe laptop la router-ul de acasa. Si cred ca problema este la router, deoarece am incercat sa ma conectez la wi-fi-ul unei prietene si am reusit. Asa ca, daca ma puteti ajuta si sa fie cat mai explicit ca nu ma prea pricep.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Scoate routerul din priza si lasă l să se răcească alimentatorul, citeva minute, dupa aceea, bagă alimentatorul routerului in priza si daca nici asa nu merge atunci trebuie să stii prolele routerului deoarece inseamnă că el s a resetat in urma unei pene de curent sau unei fluctuatii. Cel m ai sigur resetează l si pune i parolele cu care a mers el. Succes