| SaraYang18 a întrebat:

TPU! Oare ce are telefonul meu? aseara l-am inchis si s-a deschis singur. WTF?

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Daca s-a deschis dupa o perioada de timp, vezi ca unele telefoane cu Android au o optiune pe care daca o activezi chiar si din greseala ti se intampla asta. Ceva de genul "Programare pornire/oprire". Adica il poti programa sa se deschida si sa se inchida la anumite ore in fiecare zi.

| SaraYang18 explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Da, stiu optiunea dar e dezactivata. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate era vreo actualizare
*zic si eu*

| Harley18 a răspuns:

Poate ai probleme cu bateria. Vezi daca e umflata. happy

| simina96 a răspuns:

Posibil sa ai probleme cu bateria si trebuie inclocuita mi s-a mai intamplat si mie la un telefon mai vechi.Tot la telefonul ala am patit intr-o noapte sa mi se porneasca muzica la maxim, cred ca am trezit toti vecinii.