| Anonim124635 a întrebat:

Buna TPU! Oare daca am golit conv pe WhatsApp mi se goleste doar mie sau si celui cu care vb?

3 răspunsuri:
| lCupidon a răspuns:

Doar ție.
Dacă vrei sa nu mai vadă o persoana un mesaj anume, poți sa ii dai delete, dar poți doar la scurt timp

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar tie bineinteles

| NLS a răspuns:

Pe net am gasit ca timp de o ora se poate sterge si de la partenerul de conversatie.
Cineva pe aici spunea ca timpul acela e de 30 minute.
Insa eu am incercat practic, cu cineva din locuinta, si dupa al treilea minut deja nu am mai putut sterge si de la el mesajul ce i-l trimisesem.