| 3O3 a întrebat:

Panoul din fata al calculatorului contine doua plugginuri jack si doua usb (poate le-am pocit numele dar nu ma pricep deloc in domeniul it). Cele "Jack" (pentru microfon si casti) nu functioneaza. Tocmai am facut niste cercetari pe internet si am aflat ca s-ar putea sa am niste drivere lipsa. Plugginurile sunt conectate la placa de baza.Iar cele din spatele pc-ului functioneaza perfect. Mersi anticipat

1 răspuns:
| nowandrei a răspuns:

Salut,Daca mufele specificate de tine fac parte din cd-rom/dvd-rom atunci nu au cum sa functineze!