| PuFaRiNaDoLshe a întrebat:

Pe facebook am o pagina si vreau sa iau un status de pe alta pag de ex. si vreau sa precizez sursa,dar daca scriu numele paginii imi apare scrisul simplu, nu cu albastru pentrru ca vreau cand dau click pe numele paginii respective sa ma directioneze la acea pagina.Cum fac asta? FUNDA SI VOT

2 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Inseamna ca nu ai la 'Apreciate' sau la prieteni pagina respectiva pe care vrei tu sa o scrii acolo cu albastru.