| iulain13 a întrebat:

.Buna TPU, Pe facebook n-am putut intra de 5 zile deoarece eu sunt in vacanta in Spania si mi s-a blocat ca "v-ati conectat dintr-o locatie neobisnuita si vrem sa stim daca tu ai fost cel care s-a conectat sau ti-a fost spart contul", si ca sa verifice ca-s eu cu adevarat imi zice sa-mi scriu data nasterii si o scriu, apoi cand dau pe "continue" apas pe "eu am fost", dau iarasi continue apoi imi intra pe un site in care nu se intampla nimic..ca si cum nu s-ar fi incarcat iar daca astept mult timp imi zice "Site-ul nu este disponibil, aceasta chestiune poate fi temporara sau permanenta" si nu mai stiu ce sa fac! ..am contul de 4 ani...sad Acum am incercat sa-mi schimb parola.o schimb si aceiasi chestiune se intampla, apoi i-am zis lu' fratemiu sa- mi intre pe cont din tara si tot la fel...sad AJUTATI-MA VA ROG MUULT, DAU FUNDA, daca vreti va zic si email-ul si parola ca sa vedeti exact cum se intampla.

1 răspuns:
| 私は日本が大好き a răspuns:

Facebook a devenit o prostie, incearca insta e ca Facebook aproxativ Nu stuu, nu cred ca ai ce sa mai faci din momentul in care pagina pe care te redirectioneaza nu functioneaza.Mie mi-au inchis contul fara motiv cand am vrut sa dau login imi spune ca e dezactivat, trebuia sa imi apara jos numarul de zile dar nu imi apare deci mi l-au inchis pentru ca le-am "violat politica" il aveam de 2 ani jumate nici nu intram pe el, cred ca ma raportat cineva idk.Au trecut 3 luni si parca e mai bine fara Facebook