| Elif_Asan_1992 a întrebat:

Pe Yahoo Messenger mi-am uitat parola! Cum o pot recupera?

4 răspunsuri:
| paulpaul25 a răspuns:

Pai dai acolo jos la mi-am uitat parola si urmezi pasi de acolo! Raspunzi la intrebarile alea personale pe care tu le-ai ales si poti sa iti schimbi parola sau sa o primesti pe cea veche!

| blackfox a răspuns:

Inainte de a intra pe mess, in josul pagini iti apare ''forgot your password?'', intri acolo si urmaresti pasii.vei fi nevoit sa dai alta adresa de e-mail unde iti vor trimite confirmarea ca parola a fost schimbata

| Elif_Asan_1992 explică (pentru blackfox):

Ok! Dar cand trec de toti pasii imi spune ca trebuie sa intru pe 29 martie dupa ora 16:52 pentru a imi reseta parola!

| blackfox a răspuns (pentru Elif_Asan_1992):

Ai reusit sa schimbi parola? nu stiam ca e un timp de asteptare.Am urmarit numai la inceput pasii, cat sa iti explic si tie, nu stiam si finalulhappy. oricum, sper ca ai reusit