| lorena1gianinak a întrebat:

Buna TPU! Pentru că nu mai mergea sunetul la laptop când mă uitam pe yt și clipurile nu se încărcau am apăsat pe "alimentare" și a apărut repornire și nu mai știu ce, parca actualizare sau ceva. Și acum laptopul se reporneste de ceva timp. Ecranul este albastru și se învârte rotita de repornire și scrie repornire pe el. Asta înseamnă că o să primesc și actualizări noi? Și cât durează repornirea asta că stă așa de ceva timp și devine enervat rău. Cam cat ar trebui sa îl las? E normal să facă așa? Rog pe cineva serios care se pricepe in domeniu sau a mai trecut prin asta sa răspundă, nu toți pulifricii

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa cam o zi. Poate sa fie update la windows. Daca nu revine dupa 1 zi atunci scoti din priza si il lasi sa i se termine bateria sau ti apasat pe butonul de pornire

| lorena1gianinak explică (pentru anonim_4396):

L.am lăsat 2 3 zile și nimic. Am sa încerc aceste 2 variante sa vad ce merge