| anonim_4396 a întrebat:

Buna, TPU! Pentru cei care au cont de tinder, stiti cumva ce as putea sa fac ca sa nu-mi mai apara eroarea aceea legata de varsta in care zice "Contul tau a fost interzis" deoarece ei cred ca sunt minora insa eu am peste 18 ani?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Ai luat raporturi, nu poti face altceva decat sa iti faci alt cont nou si tot asa.

| AndreeaIoana3344 a răspuns (pentru Frank51):

Asta am incercat sa fac si imi apare aceeasi eroare orice as face. Am incercat si de pe alt telefon, si cu alt mail, si cu alt nr de telefonlaughing

2 răspunsuri:
| nicu991 a răspuns:

Ce sa cauti pe platforma aia... mi se pare penibil ca unii oameni apeleaza la astfel de mijloace.

Si ca idee, foarte multe conturi sunt false ( boti) facute de cei care detin platforma respectiva ca sa atraga naivi sa le cumpere anumite "servicii" de promovare.