| anonim_4396 a întrebat:

Peste o saptamana merg in concediu in Franta si vreau sa-mi pun niste melodii pe telefon. Eu am un SAMSUNG CORBY la care nu am primit cablu USB, dar am cumparat unul vodafone( dar eu sunt pe orange). L-am conectat la calculator dar nu-mi apare nimic pe ecranul calculatorului, ca de exemplu: Ati conectat cablul USB, doriti sa...
Va rog sa ma ajutati sa pun melodiile pe telefon.
Dau funda si vot!
P. S. Va rog sa raspundeti cat mai explicit si sa evitati sa raspundeti daca nu stiti ce trebuie facut.

1 răspuns:
| anamaria_9685 a răspuns:

Buna si eu am Samsung corby...http://pages.samsung.com/ca/pcstudio/English/
downloadezi programul (Samsung new pc studio) si il instalezi asta e pentru cablu usb...dar cel mai bine e sa ti cumperi un card de memorie... e mult mai usor de folosit;) si iti incap mai multe melodii:)