| CreEppY a întrebat:

Planuiesc sa cumpar niste casti razer kraken pro. Am vazut ca au si un splitter de 2x3.5 dar poti conecta si cu un singur jack de 3.5. Intrebarea mea e : o sa mi se detecteze si microfonul si castile daca o sa conectez cu jack-ul de 3.5, eu avand doar o mufa de 3.5 la laptop. Mersi!

2 răspunsuri:
| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Merge mic nu iti face griji, daca nu stai departe de laptop nici nu mai folosi slitter-ul, e numai cablu in plus!

| Doiinunu21 a răspuns:

Incearca sa cauti aici pe 20 ca sunt reduceri http://bit.ly/1SZoJi3