| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU pot curata local disk C fara sa pornesc pc-ul? Adica vreau rulez xpressrecovery 2 dar nu am destula memorie in partitia primara, cum pot sa o curat?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrebarea la fel de prosteasca: cum vrei sa vezi ce sa cureti, daca nu-l pornesti?

Curatarea poti face si lansand sistemul de pe un CD sau stick bootabil de Linux.
Doar trebuie sa ai grija sa nu stergi fisiere esentiale sistemului.

La fel, poti mari si marimea partitiei C: de sub Linux, daca te pricepi un pic. Daca nu, apeleaza la cineva care stie...