| Lex_Alex_1995 a întrebat:

Problema mea este urmatoarea:

Am o problema cu facebook-ul de vreo cateva zile, cand incerc sa trimit un mesaj la cineva pe chat altadata merge iar altadata nu merge. Imi spune ca mesajul nu poate fi trimis si apare o pancarda mica portocalie cu "!". Apoi la postarea unui mesaj la alti prieteni la fel, imi spune ca mesajul nu a putut fi trimis si imi spune sa incerc din nou iar apoi imi apare asta acolo unde am postat eu "http://on.fb.me/JgwpcS? PF7FNND7tBp"!

Ce se poate face in cazul asta?!

Răspuns Câştigător
| Chris31 a răspuns:

Pai, acolo la pagina pe care ai lasat-o, ANTI-Virus-ul meu nu ma lasa. Deci sigur e o pagina cu virusi. Asta poate fi problema. Si in ultimul timp, da, facebook are probleme cu mesajele deoarece sunt tot mai multi utilizatori. Se mai intampla, li se mai blocheza reteaua...asta e! Sper ca am fost de ajutor!