| BalasaOctav a întrebat:

Buna TPU., recent am achizitionat o tableta Allview AllDro 3 Speed Duo si cand incerc sa ma conectez la internet prin dongle ( stick net ) RomTelecom, nu imi apare numic pe tableta, doar sa aprind beculetele de pe stick si asa raman (uneori se si blocheaza tableta).

Poate ma puteti ajuta sa imi spuneti daca stick-ul de la RomTelecom este compatibil sau trebuie alt stick.

Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
| EuAli a răspuns:

Downloadeaza din google play pppwidget
Nici la tableta nu a mers stickul pana cand nu am downloadat aplicatia