| Lucian_Calestru_ a întrebat:

Buna TPU! Recent am cumpărat un cablu hdmi și un adaptor cu usb C pentru a putea conecta telefonul la tv. Dar când accesez sursa Hdmi îmi arată că nu are semnal. Am nevoie de o aplicație specială? Dețin un Oppo A74.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 94Lucifer94 a răspuns:

Trebuia să iti ia imaginea direct. Poate nu ai selectat sursa HDMI care terbuia. Incearcă să conectezi altă sursă HDMI dacă sunt mai multe sloturi

| Scorillo a răspuns:

Adaptor MHL +cablu hdmi la mine a mers. Nu toate adaptoarele functioneaza. Am inteles ca din cauza sistemlui de operare - adaptoarele mai vechi nu functioneaza cu sisteme de operare mai noi