| zzPufoseniaxx a întrebat:

recent mi-am comandat un telefon de la eMAG iar acesta vine prin quickmobile. L-am comandat de vineri iar inca nu a venit, problema este ca am nevoie de el pana maine. Voiam sa stiu daca a mai comandat cineva prin curierul Quickmobile si in cat timp i-a venit.

Răspuns Câştigător
| CodeNameAlpha a răspuns:

Depinde de cate comenzi vin in aria ta, gen daca numai tu ai dat comanda in locatia aceea fi sigur ca nu vine doar pentru comanda ta, eventual doar daca are drum catre tine, insa pana miercuri ar trebui sa vina in mod normal indiferent de curier.