| AlexAL275 a întrebat:

Recent mi-am cumpărat un s10 plus și de 2 săptămâni încă caut o husă bună pentru el. Am căutat pe eMAG, mobile direct, catmobile și pe gsm nu mai știu cum. În fine, m-am uitat, unele chiar mi-au plăcut, după care mi-am zis eu, hai să le caut pe amazon, le-am căutat, am dat la recenzii și practic la fiecare husă în parte se vaietă cineva că i-a crălat telefonul, că husa nu oferă protecție pentru ecran sau că spatele s-a spart. Voiam să iau o husă UAG Monarch, dar nu sunt marginile așa de mari și pot să zic din ce am văzut că ecranul e mai mare decât marginile husei. Deci sunt foarte stresat și ce motiv de stres. Help!

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu iti trebuie husa de 200 de lei daca esti atent cu el si nu il dai pe jos lol.