| Juuzou001 a întrebat:

Buna TPU, recent mi-am resetat telefonul, iPhone 7. Iar cu aceasta resetare mi-a upgradat si IOS-ul. După toată aceasta upgradare am observat ca nu mai poți face manual verificarea unei aplicații. Am încercat toate metodele posibile de pe internet. Oare se mai poate sa mai faci verificarea manual? Dacă da, îmi spuneti și mie va rog cum?

3 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Ce verificare manuala?!?
cred ca ORICE aplicatie luata de pe store e PARANOIC verificata de catre Apple inainte de a o posta in public, stiu developeri care INJURA Apple din cauza asta (sunt pusi sa arate aleator bucati de cod, doar, doar gasesc ceva malitios)

Răspuns utilizator avertizat