| JeJeleu a întrebat:

revin cu niste intrebari foarte complexe laughing
Ideea e ca,,, curand o sa-mi achizitionez un iphone 6 si nu vreau sa iau teapa luandu-l la un pret prea mare
Am vazut ca desi e 3000 ron pe eMAG in mometul asta, multi l au luat si la 2500 tot de acolo si mai deveme
Vreau un site autorizat unde preturile sa fie acceptabile sau sa știu ziua in care eMAG o sa mai facă astfel de reduceri(august-septiembrie maxim pt ca nu pot astepta pana de black friday) asta e o oarecare prima "intrebare"
Iar a doua
16 gb ajung? Pt IOS ca stiu ca ocupa destul + vro 4-5 aplicații si destule poze
Multumesc

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna pentru tine site autorizat? autorizat de cine?

| JeJeleu explică:

Adica ma refer sa fie. eMAG. altex. nu site de chinezarii
Poate nu a fost cea mai buna exprimare dar ideea se înțelege
Si decat sa dai un raspuns care sa nu ajute cu nimic, mai bine nu dai!