| Andreeauta a întrebat:

Revin din pacate cu alta problema. Eu la PC am 2 "chestii de ale in care bagi CD-ul" scuze dar nu stiu cum se cheama big grin, si de o vreme nu vrea nici unul sa se deschida. Inainte sa merg la un service nu stiti voi vreo solutie? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Nici DVD- writerul meu nu se deschide de la buton dar ii dau comanda din PC sa se deschida. Click dreapta pe unitatea de disc si de acolo dai Eject.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lângă butonul de deschidere a ''chstiei'' e o gaură mică, bagă în ea un ac, o agrafă ceva ce să încapă

P.S:: nu se va repara se va deschide pentru reparare dul la service

| Andreeauta explică (pentru anonim_4396):

Ok. Mai astept. Daca nu primesc alt raspuns util primesti fundawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andreeauta):

Ok mersi